KONKURS COSPLAY

Mamy przyjemność ogłosić, że podczas III edycji Grodziskiego MiniKonu odbędzie się konkurs cosplay! Na zwycięzców czekają wyjątkowe nagrody!

Na czym polega nasz konkurs?

W przeciwieństwie do zeszłego roku, kiedy chcieliśmy skupić się na przedstawieniu zdolności manualnych cosplayerów, w tym roku wybierać będziemy najlepszą scenkę, jaką zaprezentujecie. Oznacza to, że Wasz strój może być kupiony, zrobiony przez kogoś innego, pożyczony. Przygotowana przez Was scenka może trwać do maksymalnie 90 sekund, ale jej długość nie podlega ocenie.

Co w takim razie oceniamy?

Podczas prezentacji będziemy skupiać uwagę na Waszej kreatywności, oryginalności pomysłu i oddaniu postaci.

Do konkursu przystąpić można w dwóch kategoriach wiekowych: 12-15 lat oraz 16+. Przeznaczony jest on dla uczestników indywidualnych, ale jeżeli macie swojego własnego helpera (lub nawet do trzech), to śmiało uwzględnijcie ich w formularzu.

Pamiętajcie jednak, że do konkursu możecie zgłosić cosplay postaci istniejącej – nie przyjmujemy zgłoszeń Waszych postaci oryginalnych.

Serdecznie zapraszamy Was do udziału – nawet, jeżeli nie staniecie na podium, to sam udział jest pewnym zwycięstwem.

Jeśli macie jakieś pytania, to śmiało piszcie na naszego facebooka lub na maila: grodziski.minikon@gmail.com, w tytule wiadomości wpisując Konkurs Cosplay. Na pytania będziemy odpowiadać do 21.07.2023.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU

ZGODA RODZICA DLA OSÓB NIEPEŁNOLETNICH