MINIKON 2021

Pierwszy MiniKon był dla nas prawdziwym wyzwaniem. Coronavirus znacznie ograniczył nasze możliwości, jednak to nas nie zniechęciło. Walczyliśmy do samego końca i wiecie co? Warto było! Nigdy nie byliśmy tak dumni i zmęczeni zarazem, ale Wasz uśmiech i pozytywne opinie dały nam siłę.
Podczas MiniKonu mieliśmy zaszczyt zaprosić takich gości jak:

Marzena

Nasza Panda-sensei, która podczas MiniKonu prowadziła kącik japońskiego.

Kamila

Wspaniała, pełna pasji Grodziska bibliotekarka. Poprowadziła prelekcję, na której tłumaczyła, jak zacząć swoją przygodę z anime. Po konwencie została wcielona w grono organizatorów.

Dziewczyny z GOSU

Oprócz wielu świetnych planszówek zaoferowały naszym uczestnikom również warsztaty z malowania figurek, które można było potem zabrać ze sobą.

Adam (świat Tolkiena)

Uwierzycie, że Adam pojawił się dosłownie znikąd na kilka dni przed MiniKonem? Jakie było nasze zaskoczenie, jakim pasjonatem fantastyki się okazał. Wiedzieliśmy, że bez niego kolejna edycja nie może się odbyć.

Ekipa Akeya

Zawodowo zajmująca się grami RPG, właśnie tego nam było trzeba. Ponadto założyciel, Olik, poprowadził prelekcję na temat RPG.

Marcin i jego Bielmo

To wielki fan RPG, kocha je tak bardzo, że sam tworzy systemy. Marcin poprowadził sesję dla uczestników w swoim autorskim systemie „Szepty”.

Keicho

Nasza kochana cosplayerka, gamerka oraz współorganizatorka Pyrkonu. Poprowadziła prelekcję o cosplayu, pozowała do zdjęć z uczestnikami oraz odwiedzała wszystkie nasze kąciki.

Risu

Została naszą maskotką – jako Rem z serii „Re: Zero” umilała czas odwiedzającym, fotografując się z nimi i pomagając przy kąciku japońskim. Można było ją spotkać również podczas konkursu openingów, przy którym pomagała.

Zuza

Stworzyła nasze przepiękne logo, była także odpowiedzialna za grafikę, która pojawiała się na naszym facebooku. W całości samodzielnie wykonała również grę konwentową, w której wziąć udział mógł każdy z zainteresowanych uczestników!

Otto

Chłopak orkiestra. Ogarniał sprzęt, sprawne wydawanie identyfikatorów oraz nadzorował grę konwentową, wprowadzając nowych uczestników w jej zasady.

Matylda

Nasza dziewczyna od konkursów – wiedziała o nich wszystko, znała odpowiedzi na każde pytanie i każdą wskazówkę do gry konwentowej!

Wika

Nasza encyklopedia komiksowa. Jej prelekcja o Stanie Lee i Jacku Kirbym zawstydziłaby nie jednego prelegenta!

Robert

Zgłosił się do nas sam. Ten wielki pasjonat gier planszowych pomagał dziewczynom z GOSU, a po MiniKonie założył „Planszownię” w Grodzisku Wielkopolskim, która szerzy miłość do gier planszowych wśród każdej grupy wiekowej.

Nasza ekipa była mocą napędową całego MiniKonu.

Kochani – byliście naszą nieocenioną pomocą, cieszymy się, że poznaliśmy tak wyjątkowych i prawdziwie zaangażowanych ludzi. To kontakty na lata! Bez Was nigdy nie udałoby się tego wydarzenia zorganizować, a co dopiero poprowadzić.
Dziękujemy!