Inne inicjatywy

Warsztaty w Liceum

W zeszły czwartek ekipa złożona z Uri, Risu, Fylypa oraz vice-prezes Stowarzyszenia FMA Kamili w ramach współpracy z LO im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku zorganizowała zajęcia dla młodzieży, która przybyła do naszego miasta na letni wypoczynek z partnerskiego miasta Browary w Ukrainie.

Przygotowaliśmy m.in. warsztaty z origami czy ściankę do zdjęć cosplay. Opowiedzieliśmy również o działalności Stowarzyszenia FMA, MiniKonie oraz zaprosiliśmy do wspólnego rysowania portretów naszego wspaniałego Stefana Kaczkowa. Zainteresowanym udzieliliśmy również kilku rad, jak zacząć swoją przygodę z cosplayem.

Jesteśmy pełni uznania dla ukraińskiej młodzieży za postawę, chęć działania w grupie i bardzo serdeczne przyjęcie. Bawiliśmy się z Wami świetnie. Serdecznie Wam dziękujemy za przybycie i wspólne zabawy.

Pragniemy również bardzo podziękować Liceum Ogólnokształcącemu za zaproszenie na to wyjątkowe przedsięwzięcie.